من همه فاحشه‌های شهرم را می‌شناسم

من خیالم کم‌کم از هر نظر داره راحت می‌شه . من راحت می‌تونم زندگی کنم و تصمیم بگیرم راجع به همه چیز. به مدد تکنولوژی و ترکیب صحیحش با مذهب و آیین توسط برادرانی زحمت‌کش خیال آدمهایی مثل من راحت راحت شده. کافیه اعتماد داشته باشید !

من دقیقا می‌توانم بفهمم با چه کسی معامله کنم که ضرر نکنم . من دقیقا می‌دانم که چه کسی کلاهبردار است چه کسی نیست . راحت می‌توانم تصمیم بگیرم که دخترم را به چه کسی بدهم و برای پسرم چه دختری انتخاب کنم . من تمام فاحشه‌های شهر را می‌شناسم ! بله تمامی آنها را تشخیص می‌دهم من هنگامی که از جلوی خانه‌ای رد می‌شود می‌فهمم آنجا فاحشه‌خانه است یا نه !

می‌خواهید معامله کنید ؟ می‌خواهید سرتان کلاه نرود کافیست به اسم طرف مقابل نگاهی کنید . اگر طرف اسمش سیامک بود یا پژمان یا داریوش حتما کلاهبردار است . اگر فریدون و ایرج بود که ای بسا چاقو‌کشی چیزی هم باشد !
می‌خواهید دخترتان را شوهر بدهید !‌ مبارک است ان‌شا ا.. . خب باید تحقیق کنید . اما خب الان دیگر نمی‌توان به اسم و رسم پدر و در و همسایه اعتماد کرد . چرا راه ساده‌تر را نروید ؟ اسم و فامیل پسر خواستگار را اول ببینید . اگر منوچهر بود بی تردید لات‌بی‌سر و پایی بوده به اسم منوچ که الان خودش را مهندس جا می‌زند اگر بیژن آقا باشد یا سیروس بی‌برو برگرد دخترتان را به روز سیاه می‌نشاند یا معتاد می‌شود یا زنش را می‌زند یا شلوارش دو سه تا می‌شود . اگر کامران بود لابد بچه سوسولی است که مامان‌جانش کامی‌ صدایش می‌زند و از بچه‌گی لای پر قو بزرگ شده و بلد نیست شلوارش را نگه دارد . آقا اصلا به اینها اعتماد نکنی‌ها آنکه گفت مهندس شده دستفروش است و اگر دکتر بود حتما آمپول‌زنی داشته و اگر هم کامران و هوتن و … بود و خارج هم بوده بدانید در آنجا در کنار خیابان مواد می‌فروخته و زنی سیه‌پوست و ترجیحا ایدزی هم در آنجا دارد !
آدم بهتر است خیالش از اول از هر جهت راحت باشد و دردانه زندگی را به دست هر کسی ندهد . اگر اسمش علی یا یاسر یا حسن یا سجاد بود و صورتش نورانی داشت همان اول دختر را در جلسه خواستگاری با یک شاخ نبات پیشکش کن . اگر حبیب بود یا مجید یا حاج باقر یا محمد صادق که حتم کن خاک جبهه هم خورده و دختر را با جهاز و خانه و شرکت هم بدهی ارزش چفیه او را هم ندارد ! آقا حواست به ریش باشد . یک ریش پر ترجیحا سیاه پر کلاغی یا اگر طرف مزین به اسم سید یا این چیزها بود ته‌ریش کثیف هم‌داشت با موی پریشان تو قبول کن . فامیلیش هم برای اطمینان موسوی و علی‌اصغری یا چیت‌ساز ،‌همت ، احمدی ، توسلی یا یک هچنین چیزی باشد بهتر است به فامیلی‌های کامرانی و شهیادی و شاهرخی و شیدایی و اینها هیچ اعتمادی نیست از کجا که ساواکی نبوده باشد ؟
آقا جواد و آقا رجب و سید هادی و حاج حسن و حسین و سید اصغر که دیگر برو برگرد ندارد که هم تحصیل کرده‌ هستند و هم پاک و هم همسر دوست .

من تمام فاحشه‌های شهر را هم می‌شناسم . دخترانی هستند که آدامس می‌خورند و هدفون توی گوششان است گاهی در خیابان بالا پایین می‌پرند . دخترهایی که باباشان پولدار است و تمامشان هم معتادند . اکثر روسری‌های صورتی و گل‌بهی و روشن دارند و هدبند سیاه هم زیر آن روی سرشان می‌بندند که مویشان معلوم نباشد . فاحشه‌خانه‌ها هم خانه‌هایی است که دخترهای آن می‌خندند و با هدفون آهنگ تکنو گوش می‌دهند و ضبط‌صوت خانه هم آهنگهای ترنس پخش می‌کند اسمشان هم که تابلو است یا فرناز و آرمیتا و شهرنوش و ثریا و لی‌لی و آزیتا و کتی !

در آخر هم جاسوس‌ها را بشناسید بد نیست اکثرا اگر مرد باشند کامران و یعقوب و سرکیس و آلفرد و خاچاطور هستند یا شمعون و آزیتا و مهرنوش .

رفرنس می‌خواهید ؟ رادیو تلویزیون . سریالها و فیلمها و روضه‌ها . اسم هر چه آدم بد است کامران ،‌داریوش ،‌کوروش یا حالت مسخره و مصغر منوچ و کامی و … اما تمام آدمهای خوب داستان از همان دقیقه اول معلومند همه سید و حاجی و اسم‌ها محمد و مصطفی و جعفر و حسین و محمد باقر و صادق و … همه ریش دارند یا ته‌ریش . همه آرامند و با تمانینه و از اول چون سناریو را خوانده‌اند اصلا نه عصبانی‌ می‌شوند نه دروغ می‌گویند نه ناراحت می‌شوند با یک نورانیتی که با پروژکتور دستیار نور تقویت می‌شود لبخند می‌زنند و توکل می‌کنند و آخر همان می‌شود که آنها می‌گفتند !

تک و توک آدمهایی هستند که خنثی هستند و خاکستری . اینها کثرا اگر آخرش هدایت شوند اسمشان جلال و جمال و امید و امیر است و اگر نشوند یونس و دانیال و مجید . آدمهای بد یا سه تیغه هستند یا موهای بلند و دم‌اسبی دارند یا حدگثر یک سبیل کت و کلفت ! موی بلند که شک نکنید طرف یک ریگی به کفش دارد ! اگر کسی با ریش بلند آدم بدی بود دو حالت دارد . یا با ریش بلند موهای بلندی هم دارد که بی‌برو برگرد یهودی و صهیونیست است یا ریشش روشن و طلایی است که اگر شیطان نباشد از آن فرنگ‌رفته‌های قرتی است .
سیدها هیچ‌وقت گناه نمی‌کنند . اگر عمامه‌ هم بر سر داشت که تو فرض کن خود امام معصوم است. همیشه خیر‌خواه و عالم به اسرار غیب. اما مهندسها که همه کلاه‌بردار و بساز‌بفروش و مرفه بی‌درد دکترها هم همه متحیر و حیران و مخلص و ارادتمند مشگل‌گشایی و رهنمودهای حاج‌اقاها و سیدها !!
زنها هم که تکلیفشان روشن است . در سریال‌های جدید کدام زن غیر‌چادری را دیدی که آدم درستی بوده ؟ کدام دختر غیرچادری را دیده‌اید که احمق نبوده و به راهنمایی یک دختر چادری دیگر احتیاج نداشته ؟‌ کدام فاحشه‌ای را دیده‌اید که از فاحشه بودن آدامس و آهنگ ترنس و روسری صورتی با هدبند مشکی نداشته است ؟

این فرهنگیست که صدا و سیمای مملکت به زور به خورد همه می‌دهد . فرهنگ‌‌نام گذاری غلط سنن و خرافات غلط . توهین به ملیت ایرانی و همه مذاهب دنیا به جز شیعه ولایتی ! فرهنگ پوشش رفتار غلط . همه چادری‌ها تمیز و با فرهنگ و همه تحصیل‌کرده و با شغل خوب . همه مردهای خوب ته‌ریش دار و لباس سیاه بپوش و با نامهای عربی . شما اسم کاراکترها را بگذار جلوی من آخر داستان پیدا می‌شود که کی بهشتی است و کی جهنمی !

محض رضای یک خدا یونانی نمی‌شود یک داریوش مرد خوبی باشد ؟ نمی‌شود یک کامران یک پسر رنج دیده و تحصیل کرده و درست باشد ؟‌ نمی‌شود یک سید محمد باقر معتاد باشد و یک صادق قاچاق‌فروش؟

بیایید به جای توهمات تخ‌×می تخیلی و قانتزی صدا‌و سیما نگاهی به صفحه حوادث روزنامه‌ها بیاندازید . یا نگاهی به لیست‌اعدامی‌های مواد مخدر و چاقو‌کشی و شرارت . اسم‌های اینها همه محمد و باقر و امیر و حسین و جواد و … است باور ندارید ؟ اسم بیجه چه بود ؟ اسم افراد باند گرگهای لویزان چه بود ؟ اسم خفاش شب و باند میکروب و… را از نظر بگذرانید ؟‌

چرا صدا و سیما درروغ می‌گوید در مورد عرف اجتماع ؟ چرا دروغ گفتنی که داریوش کبیر اینهمه از آن واهمه داشت هنر مردان امروز ایران است ؟

Advertisements

40 دیدگاه

 1. اکتبر 9, 2007 در 11:04 ق.ظ.

  خیلی خیلی خیلی موافقم رفیق

 2. هلو said,

  اکتبر 9, 2007 در 11:21 ق.ظ.

  خليي خوب بود. آفرين.

 3. ahmad said,

  اکتبر 9, 2007 در 11:56 ق.ظ.

  hers nakhor aziz

 4. lotus said,

  اکتبر 9, 2007 در 12:11 ب.ظ.

  اینجاس که میگن فلانی مو رو از ماست کشید! البته این مو فقط قسمت کوچیکی از طناب ضخیمیه که دور گلوی ایران عزیز پیچیده شده

 5. پارسا said,

  اکتبر 9, 2007 در 2:57 ب.ظ.

  ز شیر شتر خوردن و سوسمار/ عرب را به جایی رسیده است کار
  که تاج کیانی کند آرزو/ تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
  اگر توهین نمی شد می گفتم ملت گوسفندی داریم که باز هر شب نشستند و قسمت به قسمت دیدند این خزعبلات دستمال به دست هایی مثل سیروس مقدم و … را

 6. اکتبر 9, 2007 در 8:56 ب.ظ.

  Beatiful!!!

 7. raiden said,

  اکتبر 9, 2007 در 9:17 ب.ظ.

  is that arabic ??????????????

 8. lukadium said,

  اکتبر 9, 2007 در 10:44 ب.ظ.

  بسیار مفیوض گشتیم

 9. اکتبر 10, 2007 در 12:45 ق.ظ.

  البت یک اشتباه فاحش در این زمینه صدا و سیما انجام داد سال پیش که خدا را شکر دیگه تکرار نشد
  آن هم اسم پدر شوهر نرگس بود که به جای خشایار محمود گذاشته بودند !!

 10. اکتبر 10, 2007 در 3:20 ق.ظ.

  […] من همه فاحشه‌های شهرم را می‌شناسم من خیالم کم‌کم از هر نظر داره راحت می‌شه . من راحت می‌تونم زندگی […] […]

 11. soroushvs said,

  اکتبر 10, 2007 در 6:58 ق.ظ.

  با این پست یکی دیگر از فاحشه خانه های وبلاگ ها را شناختم(مزاح)!!!!!!!

 12. bizbloger said,

  اکتبر 10, 2007 در 7:23 ق.ظ.

  اين كف روي اب ابلهانه مي آيد و مي رود! جامعه راه بيراهه خودش را ميرود! شما هم خودتو ناراحت نكن! واز اينكه همه چيزمان به همه چيزمان مي آيد لذت ببر!

 13. From Tehran, with love! said,

  اکتبر 10, 2007 در 12:15 ب.ظ.

  So true!

 14. اکتبر 10, 2007 در 12:46 ب.ظ.

  اسلام دین ستار العیوب و المعیوبان است برادر …….. چادر و حجاب اصلاً به همین خاطر اختراع شد فکر کنم که نه مطمئنم …… ظاهرت مسلمون باشه کافیه…. خوش به حال خودم که نه ظاهرم مسلمونه نه باطنم !

 15. maryamss said,

  اکتبر 10, 2007 در 1:08 ب.ظ.

  سلام.به نظر من رفتار اینچنینی صدا و سیما فقط توهین و نادیده گرفتن شعور مردمه.بهترین راه اینه که آدم هیچ فیلمی از این تلویزیون رو نبینه.

 16. اکتبر 10, 2007 در 3:20 ب.ظ.

  تلویزیون متروکه رو اصلا نباید روشن کرد…
  این همه برنامه ی متنوع سینه زنی و روزه خوانی که ارزش ندارد ..

 17. yek mard said,

  اکتبر 10, 2007 در 4:39 ب.ظ.

  تعجب مي‌كنم كه هنوز هم تلويزيون نگاه مي‌كني. البته براي سوژه پيدا كردن و آشنا شدن با چيزهايي كه مردم تو خيابون مي‌گن خوبه. ولي بهتره اين دندون طمع رو كه تلويزيون چيز خوبي نشون بده بكني بندازي دور. خودتو اذيت مي‌كني. مطمئنم چيز واسه عصباني شدن كم نداري پس از خير اين يكي بگذر.
  خوش‌تر باشي

 18. myminimals said,

  اکتبر 10, 2007 در 9:09 ب.ظ.

  عالی بود آقا عالی

 19. کوهیار said,

  اکتبر 10, 2007 در 9:30 ب.ظ.

  يا رب مباد آنكه گدا معتبر شود

 20. rooznote said,

  اکتبر 10, 2007 در 10:27 ب.ظ.

  ز شیر شتر خوردن و سوسمار
  عرب را بدانجا رسید است کار
  که تاج کیانی کند آرزووووووووو
  تفو بر تو ای چرخ گردون تفوووو

  اینا همه طفیلی های اون تازی های بی همه چیزند که پدر و مادر منو تو رو مورد تجاوز قرار دادند و تا پوست و استخون منو تو نفوذ کرده اند چه برسه به صدا و سیما
  مطلبت به دلم نشست.قلمت روز به روز بهروز تر از دیروز

 21. پرشین said,

  اکتبر 11, 2007 در 3:27 ق.ظ.

  خیلی چسبید

 22. سپهر ايرانی said,

  اکتبر 11, 2007 در 8:31 ق.ظ.

  حافظ ما را به رندی افسانه کردند پيران جاهل شيخان گمراه

  ايران ما را ويرانه ردند مشتی عرب با پيری گنهکار

 23. sareh said,

  اکتبر 11, 2007 در 3:34 ب.ظ.

  man ham ba nazare #16 movafegham, in TV ro aslan nabayd negah kard, behtarin rah TAHRIM (!) karadan TV ast; had-e-aghal beyne gheshre b-estelah roshanfekr!!! chera ma v hame doustaneman k ahle ketab o intenet o … hastim hanouz TV mibinim?! age dige TV negah nakonim, vaghti kasi dar in mored ba ma harf bezanad v dar javab beshnavad k ma TV negah nemikonim, in khod yek TALANGOR khahad boud! b omide rouzi k hamvatanane ma na TV irani negah konan na VOA

 24. ماکان said,

  اکتبر 12, 2007 در 8:27 ق.ظ.

  شما از حکومت جمهوری اسلامی که خود با آشوب بر سر کار آمده انتظار فرهنگ پروری را دارید . یک خواهش از شمادارم که به جای داریوش کبیر داریوش بزرگ بنویسید یا بگوئید چون که داریوش متعلق به پارس و زبان پارسی می باشد

 25. اکتبر 12, 2007 در 10:19 ق.ظ.

  خب شما مثلاً از صدا و سیمای این حکومت انتظار بیشتری داشتی؟! به نظر من تلویزیون رو باید بایکوت کرد و گذاشت کنار! این چرت و پرت ها و چرندها که دیدن نداره!

 26. saeed said,

  اکتبر 12, 2007 در 11:40 ق.ظ.

  این بیراهه عمر به کجا رود من ندانمش!!!!!
  توصیه من به دوستان خوبم اینست که خودشان را با دیدن تلویزیونه مثلا ملی طلف نکنند و اگر میبنند هم مستند باشد آنهم زبان اصلی کانال 4 به هر حال روشن کردن رسیور ماهواره و دیدن چهره ی بهارلو یا تحمل صحبت های امیر قاسمی و چرت و پرت های شب خیز و دیدن چند ترانه غربی آنقدر ها زحمت ندارد.((این روزها همه طپش نگاه می کنند شما چطور؟؟؟))

 27. بنفشه said,

  اکتبر 12, 2007 در 1:34 ب.ظ.

  کار به جایی رسید که بعضی علما فتوا دادند کسانی که از ایشان تبعیت می کنند از تماشای سریال های ماه رمضان به خصوص اغما و میوه ممنوعه خودداری کنند…یه موقع خدای نکرده منحرف نشوند!

 28. soroushvs said,

  اکتبر 12, 2007 در 6:07 ب.ظ.

  طپیش دیگه چیه؟
  اصلا شبکه های ماهواره ای مفت هم ارزش ندارند.! خیلی بی محتوا هستن
  قربون دو سه تا شبکه خودمون

 29. gajamoo said,

  اکتبر 13, 2007 در 4:34 ق.ظ.

  اهل سیاست نیستم و معمولاً از آدمهای سیاستمدار هم دوری می کنم، و معتقدم آدمها اگر به 2 دسته تقسیم می شدند،،بد یا خوب،عالی می شد،چون تکلیف تو هم مشخص بود،اما حالا نه و متاٌسفانه صدا و سیما هم از نوع سومی است.

 30. Mehdi said,

  اکتبر 14, 2007 در 8:29 ق.ظ.

  چهره‌ها را هم فراموش كرديد، آدمهايي كه ريش دارند و تسبيح به دستند، سايرين كه ريش تراشيده‌اند يا بدتر از آن پرفسوري گذاشته‌اند و واي اگر پيپ بكشند!

 31. saman said,

  اکتبر 17, 2007 در 1:21 ب.ظ.

  سلام .سخت نگیرید دوستان .در کشوری که حاکمان آن خودشان الیاسها میسازند و الیاسها میآموزند این مسائل طبیعی است .پیشنهاد میکنم هر ایرانی موقع تماشای اخبار تلوزیون وقتی حاکمان را نشان میدهد قران در دست بگیرد تا شایداز شر اینها در امان باشد.

 32. bing bang said,

  اکتبر 18, 2007 در 9:01 ب.ظ.

  in filma bara oonaiie ke in chizaro nadidan bavar mikonan ke akhare moshkelate 1 dokhtare irooni hamine GOLAM SHOMA KE AZ IN FILM BADET MIAD VASE CHI TA AKHARESHO DIDI KE BEFAHMI FAHESHE HA CHE SHEKLIAN HAAAAAAAAAAAN?

 33. كاوه said,

  اکتبر 20, 2007 در 6:27 ق.ظ.

  سلام عزير
  اينجا برره است
  همه از افعال معكوس استفاده مي كنند فقط كافي است اسم قاتلان و سارقان را در روزنامه ها بخواني
  شغلشان را هم حدس بزني كه كارت بسيج داشته اند يا خود را نيروي انتظامي معرفي كرده اند با كارت جعلي !
  خودت بخوان و نتيجه بگير

 34. دختر said,

  اکتبر 23, 2007 در 11:21 ق.ظ.

  ]چه داستان واقعی ای!

 35. dibA said,

  نوامبر 10, 2007 در 8:02 ق.ظ.

  یاد کارتونهای زمان بچگی افتادم که همه ادمهای بد موی مشکی داشتند و چشم تیره و همه ادمهای خوب چشم ابی بودند و موطلایی.

 36. آرش said,

  نوامبر 18, 2007 در 9:30 ب.ظ.

  ببخشید ولی ملت گوسفندی داریم نداریم؟مگر به دستور عمر به ایران حمله نشد؟15 میلیون سنی گوسفند که عمر رو می پرستند
  مسجد جمکران نمونه مشابهی برای شیعیان گوسفند.هر سال برو پول بده آخوند زالو که مالتتو حلال کنه.ملت شهید پرور گوسفند

 37. lili said,

  مارس 4, 2008 در 3:03 ب.ظ.

  عالي بود … فقط يكي دو تا اسم ديگه هست كه خيلي مهمه و اگه كسي با اين اسم اومد خواستگاري واجبه كه اگه آب دستته بزاري زمينو بپري تو بغلش ( گدا علي) يا ( ياقوت علي )

 38. lakposht said,

  مارس 26, 2008 در 3:54 ق.ظ.

  خيلي خوب بود ….. واقعا متن خيلي عالي اي بود ….. مرسي

 39. رکسانا said,

  ژوئن 29, 2008 در 8:32 ب.ظ.

  سلام.وبلاگ زيبايي داريد.سري هم به وبلاگ استاد ما بزنيد.ضرر نمي کنيد.اسلام را با داغ شیعه استاد ما بشناسید.نه با اعمال …..!![گل]

  http://www.shahrzadsadeghi.blogfa.com[گل]

 40. masood said,

  فوریه 1, 2009 در 11:35 ب.ظ.

  alie vali nemidoonam che namardi edameye sito sansoor karde


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: